Новости Docker`s ABC - Акции и Скидки, Концерты рок групп в Docker`s ABC
» 14 грудня - Max Tovstyi's Blues Band у Docker's AB
 • 14 грудня - Max Tovstyi's Blues Band у Docker's ABC

  Max Tovstyi's Blues Band - київська блюз-рок група, яка виконує класичні блюзові стандарти в рокових арнжуваннях, а часто збергіючи дух 30-х років 20-го сторіччя. Колектив Макса Товтого, також відомого як фронтмена The Heavy Crawls, Turnaround та ряда інших груп і організатора блюзових вечорів, перенесе вас в часи Великої Депресії, потім в післявоєнне Чікаго, а слідом за ним в Сан Франциско 60х років. В програмі пісні Джимі Хендрікса, Мадді Вотерса, Еріка Клептона, Роберта Джонсона, Бібі Кінга та багатьох інших блюзменів. Наелектризована гітара Макса доповнюється віртуозними ритмами барабанщика Андрія Ващенка, який, до речі, відіграє свій 900й концерт в житті, та басовим грувом Валерія Вітомського, друга Макса і колеги по його проектам, а також гарного бек вокаліста.
   
  Початок - 21:00. 
   
  Вхід: вільний. 
   
  Додаткова інформація:
  (044) 278-17-17
  (050) 440-15-25
   

  Изображения в галерее:

Последние новости
 • 31 грудня - Happy New Rock у Docker's ABC
  У новорічну ніч всіх чекає: - новорічний welcome-drink; - розважальна програма від ведучого Іллі Яреми; - шоу-програма; - танці до ранку разом з гуртом "Rock You".
 • 23 грудня - ХРІН у Docker's ABC
  «ХРІН» - це вогонь! Дійства, які відбуваються на сцені під час їхнього концерту не можна назвати суто музичними. Це «гримуча суміш» музики, театру, танців і стьобно-іронічних текстів. Потужна подача, позитивна енергетика і веселий український колорит
 • 22 декабря - Ooh La La in UA: tribute Slade, AC/DC and Bee Gees
  22 декабря в Docker's ABC состоится трибью-концерт Ooh La La in UA, посвященный Дню Рождения Мориса и Робина Гиббов. Все концерты группы Ooh La La in UA проходят шумно и весело. Причина проста: отличные музыканты играют отличные песни.
 • 16 грудня - Триб'ют-концерт гурту «Ленинград» у Docker's ABC
  Хіти гурту «Ленинград» на дорослій вечірці від гурту «СУПЕРГУД!» 16 грудня у Docker's ABC.
 • 15 грудня - Banderas Blues Band у Docker's ABC
  Banderas BLUES BAND - це один з найяскравіших і різнопланових блюзових бендів на пост радянському просторі, будучи водночас представником Української та Російскої блюзової сцени.
 • 12 декабря - Docker's blues night: Max Tavrichesky & Aleksandr Bloom в Docker's ABC
  12 декабря на традиционном Docker's blues night в гостях у Макса Таврического Александр Блум - лидер столичного коллектива Bloom Band.
 • 26 октября - Eric Clapton Tribute в Docker's ABC
  Eric Clapton Tribute Show 26 октября в Docker's ABC.
 • 24 октября - Poulpe (Австрия) в Docker's ABC
  Poulpe - австрийская группа из Зальцбурга, основанная в 2016 году. Участники группы, которые все приехали из разных уголков страны, встретились в маленькой музыкальной школе в австрийских Альпах.
 • 14 октября - RazamaNAZ: tribute Nazareth в Docker's ABC
  Многие помнят их совместный концерт с Дэном Маккафферти в Докер пабе год назад в честь 70-летия рок-ветерана. Это был незабываемый праздник для фэнов Nazareth: на сцене - живая легенда и шикарная трибьют-группа, исполняющая лучшие хиты Nazareth.
 • 13 октября - Ooh La La in UA: tribute Slade, AC/DC and Bee Gees
  Все концерты группы Ooh La La in UA проходят шумно и весело. Причина проста: отличные музыканты играют отличные песни. Лучшие хиты групп Bee Gees, AC/DC, Slade.
facebookвконтактеYouTubeTwitterLast.fm