Новости Docker`s ABC - Акции и Скидки, Концерты рок групп в Docker`s ABC
» 27 квітня - «ДримбаДаДзига» у Docker's ABC
 • 27 квітня - «ДримбаДаДзига» у Docker's ABC

  ДримбаДаДзига» - це нова хвиля української сучасної етно-рок музики! Гурт створено у 2006 році у місті Києві , за ініціативи бас-гітариста Олександра Новіченка. Участники колективу музиканти з різних проектів, яких об’єднала спільна ідея створення гурту з новим,потужним,креативним саундом.
   
  За час свого існування «ДДД» відвідала велику кількість вітчизняних , та європейських фестивалів,таких як, «Країна мрій», «Славське Rock», «Підкамінь», «Трипільське коло», «Przystaneck Woodstock», «Piknik Reggae», «Україна-Грузія,два серця-одна душа!»,та багато інших, де показала «сучастну» версію українського фольклору.
   
  У 2008 році вийшов перший диск групи «Славське Rock 2007 Live». Платівка була записана прямо на фестивалі і тому зберегла в собі неповторну енергетику живого виступу.
   
  2010 рік для гурту відзначається певними досягненнями. Так у травні виходить перший студійний диск «ОГОооо!!!»,над яким музиканти працювали багато часу,намагаючис отримати бажаний результат. І ця робота не минула даремно,платівка набула багато теплих відгуків від слухачів ,професійних музикантів,та музичних критиків.
   
  2014 рік відзначився для гурту виходом альбому під назвою «Муха». Цей набуток був записаний оновленим складом гурту. Нові музиканти привнесли нове звучання у саунд гурту, але стилістика , яка присутня ДДД була збережена.
   
  За час свого існування склад музикантів гурту ДримбаДаДзига мав періодичні зміни. Це все були дуже яскраві музиканти, які подарували слухачам дійсно цікаві і якісні пісенні добутки. Серед них вокалістка Інна Прокопчук, барабанщик Віталій Єрмак, гітарист Сергій Хіцун, трубач Сергій Соловій, барабанщик Віктор Корженко, вокалістка Ольга Троян.
   
  ДримбаДаДзига - це яскравий представник української музики, який зберігає в собі етнічну принадежність, міксуючи її з сучасниою рок музикою. Гурт продовжує рухатися далі, залучаючи все більше людей до прихильників української культури.
   
  Початок - 20:00
   
  Вартість квитків (попередній продаж): 50 грн.
   
  Додаткова інформація та придбання квитків:
  (044) 537-13-40
  (050) 358-55-13
   
  Квитки онлайн: https://goo.gl/I9QgHu
  Приєднатися до події: 27.04 / ДримбаДаДзиґа / Docker's ABC    

  Изображения в галерее:

Последние новости
 • 29 апреля - "Каблуками по Брусчатке" в Docker's ABC
  Этих ребят не часто можно послушать в Киевских клубах, так как солист группы "Каблуками по Брусчатке" Станислав Мельник, известный актёр театра и кино, постоянно на съёмках и гастролях.
 • 25 апреля - Docker's blues night в Docker's ABC
  Лучшие блюзовые исполнители в гостях у Макса Таврического на "Docker's blues night" по вторникам в Docker's ABC. 25 апреля в в гостях у Макса Таврического Станислав Чумаков.
 • 21 апреля - Gangsta Party от группы "БангладешЪ-Оркестр" в Docker's ABC
  21 апреля приглашаем всех в Docker's ABC на Gangsta Party от группы "БангладешЪ-Оркестр" .
 • 20 апреля - трибьют-концерт группы "Король и Шут" в Docker's ABC
  Лучшие хиты "Король и Шут" в исполнении группы "WUNDERKIND-Ы" 20 апреля в Docker's ABC.
 • 19 квітня - Docker’s Rock Battle у Docker’s ABC
  Docker’s Rock Battle – музичний шоу-конкурс. Музиканти змагаються за шанс перейти у наступний тур та вибороти приз у розмірі 10 000 грн. Суддівська комісія разом із глядачами визначить переможця і назве ім`я напівфіналістів.
 • 15 березня - Docker’s Rock Battle у Docker’s ABC!
  Docker’s Rock Battle – музичний шоу-конкурс. Музиканти змагаються за шанс перейти у наступний тур та вибороти приз у розмірі 10.000 грн.
 • 17 березня - Львівський Танцювальний Клуб у Docker's ABC!
  Львівський Танцювальний Клуб - це музичний шоу-проект, з власною неповторною культурою та ідеологією. 17 березня проект вперше з концертним шоу у Docker's ABC. Не пропустіть!
 • 11 марта - Мотор'ролла в Docker's ABC!
  МОТОР'РОЛЛА - рок-группа из города Хмельницкий, которая бомбит сцены Украины уже более 20 лет.
 • 9 марта - трибьют-концерт Земфиры от группы NEWMA в Docker's ABC!
  NEWMA - молодая украинская инди-рок группа, история которой берет свое начало с 2012 года, как кавер-проект LOCA Band.
 • 8 марта - голая вечеринка от группы "БангладешЪ" в Docker's ABC!
  Ура, свершилось! Докер паб подписал эксклюзивное соглашение с группой БангладешЪ на проведение самых безбашенных вечеринок в Киеве. Теперь БангладешЪ являются уникальными резидентами Докер паба на ближайший год, чьи концерты будут поддерживаться тема
facebookвконтактеYouTubeTwitterLast.fm