Новости Docker`s ABC - Акции и Скидки, Концерты рок групп в Docker`s ABC
» 27 квітня - «ДримбаДаДзига» у Docker's ABC
 • 27 квітня - «ДримбаДаДзига» у Docker's ABC

  ДримбаДаДзига» - це нова хвиля української сучасної етно-рок музики! Гурт створено у 2006 році у місті Києві , за ініціативи бас-гітариста Олександра Новіченка. Участники колективу музиканти з різних проектів, яких об’єднала спільна ідея створення гурту з новим,потужним,креативним саундом.
   
  За час свого існування «ДДД» відвідала велику кількість вітчизняних , та європейських фестивалів,таких як, «Країна мрій», «Славське Rock», «Підкамінь», «Трипільське коло», «Przystaneck Woodstock», «Piknik Reggae», «Україна-Грузія,два серця-одна душа!»,та багато інших, де показала «сучастну» версію українського фольклору.
   
  У 2008 році вийшов перший диск групи «Славське Rock 2007 Live». Платівка була записана прямо на фестивалі і тому зберегла в собі неповторну енергетику живого виступу.
   
  2010 рік для гурту відзначається певними досягненнями. Так у травні виходить перший студійний диск «ОГОооо!!!»,над яким музиканти працювали багато часу,намагаючис отримати бажаний результат. І ця робота не минула даремно,платівка набула багато теплих відгуків від слухачів ,професійних музикантів,та музичних критиків.
   
  2014 рік відзначився для гурту виходом альбому під назвою «Муха». Цей набуток був записаний оновленим складом гурту. Нові музиканти привнесли нове звучання у саунд гурту, але стилістика , яка присутня ДДД була збережена.
   
  За час свого існування склад музикантів гурту ДримбаДаДзига мав періодичні зміни. Це все були дуже яскраві музиканти, які подарували слухачам дійсно цікаві і якісні пісенні добутки. Серед них вокалістка Інна Прокопчук, барабанщик Віталій Єрмак, гітарист Сергій Хіцун, трубач Сергій Соловій, барабанщик Віктор Корженко, вокалістка Ольга Троян.
   
  ДримбаДаДзига - це яскравий представник української музики, який зберігає в собі етнічну принадежність, міксуючи її з сучасниою рок музикою. Гурт продовжує рухатися далі, залучаючи все більше людей до прихильників української культури.
   
  Початок - 20:00
   
  Вартість квитків (попередній продаж): 50 грн.
   
  Додаткова інформація та придбання квитків:
  (044) 537-13-40
  (050) 358-55-13
   
  Квитки онлайн: https://goo.gl/I9QgHu
  Приєднатися до події: 27.04 / ДримбаДаДзиґа / Docker's ABC    

  Изображения в галерее:

Последние новости
 • 27 июня - Блюзовый вторник с Максом Таврическим и Александром Блумом в Docker's ABC
  27 июня в гостях у Макса Таврического Александр Блум - лидер столичного коллектива Bloom Band. В багаже этого гитариста - стаж более 40 лет, мастерское владение инструментом и все нюансы блюзовой музыки -от джазовых баллад до ритмов городского блюза
 • 26 червня - “Fight 2 Night” (авторські понеділки у Docker's ABC)
  Тепер понеділки у Docker's ABC теж стануть музичними завдяки серії концертів молодих авторських гуртів. В Україні багато молодих і талановитих команд, які тільки починають свій творчий шлях і Docker's ABC допомагатиме їм у цьому. Перший понеділок...
 • 24 червня - "Чумаки" у Docker's ABC
  ЧУМАКИ - це проект музикантів з групи МОТОР'РОЛЛА, яка зробила паузу у столичних виступах з власними піснями, готуючись до великого осіннього концерту в Києві...
 • 23 июня - Whistling Dixie в Docker's ABC
  Whistling Dixie – группа, исполняющая современный кантри-рок. Музыка, которую играет Whistling Dixie - это музыка дороги, музыка сильных, иногда одиноких, но чаще счастливых и жизнерадостных людей.
 • 22 червня - ДІЛЯ і ОРЕСТ у Docker's ABC
  22 червня ДІЛЯ і ОРЕСТ з концертом у Docker's ABC. Музиканти зіграють композиції з двох спільних альбомів: "22", що вийшов у квітні цього року, а також з першого - "Ді.Ор", який хлопці видали у 2011 році.
 • 20 июня - Блюзовый вторник с Максом Таврическим и Станиславом Чумаковым в Docker's ABC
  20 июня в гостях у Макса Таврического Станислав Чумаков. Апрельский блюз найт с участием клавишника Станислава Чумакова прошёл с большим резонансом. В программе музыканты использовали не только хиты Санни Боя Уильямсона, Мадди Уотерса, Би Би Кинга...
 • 17 июня - Каннские Львы от "БангладешЪ-Оркестр" в Docker's ABC
  Вечеринка "Каннские Львы" от группы "БангладешЪ-Оркестр" 17 июня в Docker's ABC.
 • 16 июня - кавер-вечер групп "Slade", "AC/DC" и "Bee Gees" в Docker's ABC
  Все концерты группы Ooh La La in UA проходят шумно и весело. Причина проста: отличные музыканты играют отличные песни. Лучшие хиты групп Bee Gees, AC/DC, Slade...
 • 28 травня - Марія Бурмака у Docker's ABC
  “Чорні черешні”, “Той той”, “Розлюби”, “Не забувається”, “Пробач”, “Не тому”, “Танцюй”, “Фрізбі” та багато інших композицій в акустичному звучанні можна буде почути 28 травня у Docker's ABC. Не пропустіть!
 • 26 мая - трибьют-концерт группы «Ленинград» в Docker's ABC
  Хиты группы ЛЕНИНГРАД на взрослой вечеринке от группы СУПЕРГУД 26 мая в Docker's ABC.
facebookвконтактеYouTubeTwitterLast.fm