Новости Docker`s ABC - Акции и Скидки, Концерты рок групп в Docker`s ABC
» 8 жовтня - The Heavy Crawls у Docker's ABC
 • 8 жовтня - The Heavy Crawls у Docker's ABC

  The Heavy Crawls (ex.The Crawls), група з Києва заснована в 2013 році. Вони грають психоделічний рок з явним відтінком блюзу та прогресиву. Музиканти надихаються класичними рок-групами, в той же час стараються грати не просто олд-скульний блюзрок, а робити це сучасно. Група постійно виступає за кордоном, лише протягом квітня-травня 2017го, вони відіграли більше 20 концертів в 9 країнах. The Heavy Crawls виступали на розігріві з відомими музикантами, були учасниками українських фестивалів та зарубіжних. Їхні пісні видаються на вінілах за кордоном, а в Україні грають на численних радіостанціях. Група вирізняється з-поміж інших високим рівнем виконання, якісним звучанням та вмінням імпровізувати. В Києві група виступає не часто, тому у вас є змога почути їх саме в Docker's ABC, де вони виступлять прямо перед третім євротуром. В програмі пісні з усіх трьох альбомів групи та кілька каверів.
   
  Початок - 20:00.
   
  Забронювати стіл:
  (044) 278-17-17 
  (050) 440-15-25
   
  Квитки: https://goo.gl/9nW4u5 
  Приєднатися до події: https://goo.gl/ZGsR6F 

  Изображения в галерее:

Последние новости
 • 31 грудня - Happy New Rock у Docker's ABC
  У новорічну ніч всіх чекає: - новорічний welcome-drink; - розважальна програма від ведучого Іллі Яреми; - шоу-програма; - танці до ранку разом з гуртом "Rock You".
 • 23 грудня - ХРІН у Docker's ABC
  «ХРІН» - це вогонь! Дійства, які відбуваються на сцені під час їхнього концерту не можна назвати суто музичними. Це «гримуча суміш» музики, театру, танців і стьобно-іронічних текстів. Потужна подача, позитивна енергетика і веселий український колорит
 • 22 декабря - Ooh La La in UA: tribute Slade, AC/DC and Bee Gees
  22 декабря в Docker's ABC состоится трибью-концерт Ooh La La in UA, посвященный Дню Рождения Мориса и Робина Гиббов. Все концерты группы Ooh La La in UA проходят шумно и весело. Причина проста: отличные музыканты играют отличные песни.
 • 16 грудня - Триб'ют-концерт гурту «Ленинград» у Docker's ABC
  Хіти гурту «Ленинград» на дорослій вечірці від гурту «СУПЕРГУД!» 16 грудня у Docker's ABC.
 • 15 грудня - Banderas Blues Band у Docker's ABC
  Banderas BLUES BAND - це один з найяскравіших і різнопланових блюзових бендів на пост радянському просторі, будучи водночас представником Української та Російскої блюзової сцени.
 • 14 грудня - Max Tovstyi's Blues Band у Docker's ABC
  Max Tovstyi's Blues Band - київська блюз-рок група, яка виконує класичні блюзові стандарти в рокових арнжуваннях, а часто збергіючи дух 30-х років 20-го сторіччя.
 • 12 декабря - Docker's blues night: Max Tavrichesky & Aleksandr Bloom в Docker's ABC
  12 декабря на традиционном Docker's blues night в гостях у Макса Таврического Александр Блум - лидер столичного коллектива Bloom Band.
 • 26 октября - Eric Clapton Tribute в Docker's ABC
  Eric Clapton Tribute Show 26 октября в Docker's ABC.
 • 24 октября - Poulpe (Австрия) в Docker's ABC
  Poulpe - австрийская группа из Зальцбурга, основанная в 2016 году. Участники группы, которые все приехали из разных уголков страны, встретились в маленькой музыкальной школе в австрийских Альпах.
 • 14 октября - RazamaNAZ: tribute Nazareth в Docker's ABC
  Многие помнят их совместный концерт с Дэном Маккафферти в Докер пабе год назад в честь 70-летия рок-ветерана. Это был незабываемый праздник для фэнов Nazareth: на сцене - живая легенда и шикарная трибьют-группа, исполняющая лучшие хиты Nazareth.
facebookвконтактеYouTubeTwitterLast.fm