Новости Docker`s ABC - Акции и Скидки, Концерты рок групп в Docker`s ABC
» 8 жовтня - The Heavy Crawls у Докер пабі
 • 8 жовтня - The Heavy Crawls у Докер пабі

  The Heavy Crawls (ex.The Crawls), група з Києва заснована в 2013 році. Вони грають психоделічний рок з явним відтінком блюзу та прогресиву. Музиканти надихаються класичними рок-групами, в той же час стараються грати не просто олд-скульний блюзрок, а робити це сучасно. Група постійно виступає за кордоном, лише протягом квітня-травня 2017го, вони відіграли більше 20 концертів в 9 країнах. The Heavy Crawls виступали на розігріві з відомими музикантами, були учасниками українських фестивалів та зарубіжних. Їхні пісні видаються на вінілах за кордоном, а в Україні грають на численних радіостанціях. Група вирізняється з-поміж інших високим рівнем виконання, якісним звучанням та вмінням імпровізувати. В Києві група виступає не часто, тому у вас є змога почути їх саме в Docker's ABC, де вони виступлять прямо перед третім євротуром. В програмі пісні з усіх трьох альбомів групи та кілька каверів.
   
  Початок - 20:00.
   
  Забронювати стіл:
  (044) 278-17-17 
  (050) 440-15-25
   
  Квитки: https://goo.gl/9nW4u5 
  Приєднатися до події: https://goo.gl/ZGsR6F 

  Изображения в галерее:

Последние новости
 • 26 октября - Eric Clapton Tribute в Докер пабе
  Eric Clapton Tribute Show 26 октября в Docker's ABC.
 • 24 октября - Poulpe (Австрия) в Докер пабе
  Poulpe - австрийская группа из Зальцбурга, основанная в 2016 году. Участники группы, которые все приехали из разных уголков страны, встретились в маленькой музыкальной школе в австрийских Альпах.
 • 14 октября - RazamaNAZ: tribute Nazareth в Докер пабе
  Многие помнят их совместный концерт с Дэном Маккафферти в Докер пабе год назад в честь 70-летия рок-ветерана. Это был незабываемый праздник для фэнов Nazareth: на сцене - живая легенда и шикарная трибьют-группа, исполняющая лучшие хиты Nazareth.
 • 13 октября - Ooh La La in UA: tribute Slade, AC/DC and Bee Gees
  Все концерты группы Ooh La La in UA проходят шумно и весело. Причина проста: отличные музыканты играют отличные песни. Лучшие хиты групп Bee Gees, AC/DC, Slade.
 • 7 октября - MOZES DICK в Докер пабе
  Космос породил не только всех нас, но и сольный музыкальный эксперимент «Рокабилли-Падре» украинской сцены - Моисея Великолепного (Тomato Juice Freno de Pedales) под названием MOZES DICK с музыкальной программой – «Космос наш Папа».
 • 29 вересня - ХРІН у Docker's ABC
  «ХРІН» - це вогонь! Дійства, які відбуваються на сцені під час їхнього концерту не можна назвати суто музичними. Це «гримуча суміш» музики, театру, танців і стьобно-іронічних текстів. Потужна подача, позитивна енергетика і веселий український...
 • 23 сентября - Radionika: трибьют Сплин в Docker's ABC
  Ты гнешь свою линию, ночами делаешь новых людей, твое сердце остановилось и замерло, ты снова и снова остаешься зимовать, а вокруг не останавливаясь кипит пластмассовая жизнь.
 • 22 сентября - Вечеринка без колес с группой "БангладешЪ-Оркестр" в Docker's ABC
  22 сентября отпразднуем День без автомобиля вместе с группой "БангладешЪ-Оркестр" в Docker's ABC.
 • 21 вересня - Max Tovstyi's Blues Band в Docker's ABC
  Max Tovstyi's Blues Band - київська блюз-рок група, яка виконує класичні блюзові стандарти в рокових арнжуваннях, а часто збергіючи дух 30х років 20сторіччя. Колектив Макса Товтого, також відомого як фронтмена The Heavy Crawls, Turnaround...
 • 19 сентября - Docker's blues night: Max Tavrichesky & Max Vatutin в Docker's ABC
  19 сентября в гостях у Макса Таврического Макс Ватутин. Он начал свою музыкальную деятельность как басист и в течение нескольких лет играл во многих группах. Однако реализовать на все сто свой творческий потенциал ему не удавалось ни в одном...
facebookвконтактеYouTubeTwitterLast.fm